Sağlık hizmetlerinde kalite ve hasta memnuniyeti,  en güncel tedavilerin, son teknoloji ekipman ve malzemelerle tecrübeli, alanında uzman bir hekim kadrosu  tarafından uygulanmasıyla sağlanabilir.
İstanbul’un Pendik ilçesinin merkezinde yer alan Koray Diş Kliniği, 11 yıllık tecrübesi ve diş hekimliğinin tüm branşlarda alanlarında uzman hekim kadrosu ile hastalarının tüm ihtiyaçlarına sağlıklı ve kalıcı çözümleri doğru malzeme ve tekniklerle en kısa zamanda üreterek büyümektedir. 6 ayrı üniteden oluşan kliniğimizde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Periodontoloji (Diş eti Hastalıkları Tedavisi), Protetik Diş Tedavisi, Endodonti (Kök Kanal Tedavisi), Ortodonti (Tel Tedavisi), Restoratif Diş Tedavisi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) ve Oral Diagnoz alanlarında hizmet verilmektedir.

Uluslararası otoritelerce belirlenmiş hijyen standartları katı bir şekilde uygulanıp etkinlikleri düzenli test edilerek hastalarımızın güvenliği en üst seviyede garanti altına alınmaktadır.

Hastalarımızın talep etmeleri halinde tedavileri hekim kadromuz tarafından anlaşmalı hastanelerimizde genel anestezi altında  yapılmaktadır.

Koray Diş

Ekibimiz