• Türkçe
  • İngilizce

İmplant Fiyatları 2023

İmplant Fiyatları

Ağız ve diş sağlığını korumak için düzenli kontrol ve bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Teknolojik ve tıbbi gelişmeler ise her alanda olduğu gibi çene cerrahisinde de birtakım yenilikleri beraberinde getirmiştir. Pendik ağız ve diş poliklinikleri, İstanbul’daki en iyi doktorların kadrosunda bulunduğu sağlık kuruluşlarının başında gelir. Bizler Koray Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak branşında uzman hekimleri bir araya getirdik ve sizlere dört dörtlük hizmet sunmayı amaç edindik. Koray Pendik Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, yalnızca Türkiye’deki değil, Avrupa’daki en nitelikli tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Yeni nesil teknolojik ekipmanlarla döşeli kliniğimizde, vakaya uygun çözümler üretiyor ve doğru malzemeyle kalıcı müdahalede bulunuyoruz. Koray Pendik Diş Kliniği, branşın her dalında verdiği sağlık hizmetleriyle size, tüm ağız ve diş sağlığı problemlerini ortadan kaldırma imkânı sunmaktadır. 

Kliniğimizde sıklıkla uygulanan tedavilerin başında implant uygulaması gelir. Eksik dişlerin tamamlanması, estetik ve aynı zamanda sağlıklı gülüşler için Pendik implant yapan kliniklerin başında Koray Pendik Diş Kliniği yer alır. Çene cerrahisinde fark yaratan Koray  Pendik Diş Polikliniği genellikle şu durumlarda implant uygulamasını hayata geçirir; 

  • Periodontol hastalık 
  • Çürük 
  • Travma
  • Eksik diş 
  • Çene kemiğinde erime 
 
Koray Klinik Pendik diş hekimleri, hastanın durumunu detaylı olarak analiz eder ve ardından doğru malzemeyle en uygun implant tedavisini gerçekleştirir. 

Vidalı Diş Fiyatlar

Uzman ve tecrübeli doktor kadrosuyla öne çıkan Pendik diş klinikleri arasında Koray Ağız Ve Diş Sağlığı polikliniği, niteliğini açıkça ortaya koymaktadır. Vidalı diş olarak da bilinen implant uygulaması ise Pendik diş doktoru kategorisinde ön sıralarda yer alan Koray Poliklinik hekimleri tarafından titizlikle gerçekleştirilir. İmplant fiyatları, malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Eğer devlet hastanesinde implant fiyatları 2023 güncellemesini merak ediyorsanız detaylı bir şekilde araştırmanızı ve tedaviye en uygun malzemeyi tercih etmenizi öneririz. 

İmplant Markası 

Türkiye’de pek çok nitelikli implant malzemesi bulmak mümkündür. Ancak yerli İmplant diş fiyatı belirlenirken malzemesi kadar kalıcılığı da göz önüne alınır. Dünyanın önde gelen implant markaları çoğunlukla yurt dışı menşeilidir. İnsan dokusuyla uyumlu ve ömür boyu kullanım avantajı sunan implant markaları, Koray Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği Pendik diş hekimi kadrosu tarafından da sıkça tercih edilir. 

Alman İmplant 5000 TL

Modern implant tedavisiyle öne çıkan Koray Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği, Pendik diş klinikleri içerisinde en nitelikli malzemeleri kullanan sağlık kuruluşlarından biridir. Dünyanın en kaliteli tıbbi malzemeleri arasında bulunan Alman implant fiyatları bakımından da niteliğini kanıtlar. Özellikle sorunsuz bir tedavi süreci ve uzun yıllar bakımlı dişlere sahip olmak isteyenler, Alman yapımı implantları tercih eder. 

İsviçre İmplant 6000 TL

Avrupa’da diş ve ağız sağlığı branşında en çok kullanılan implantlar İsviçre üretimi markalardır. İstanbul Pendik özel diş klinikleri arasında da İsviçre yapımı implant tercih eden eden çok sayıda sağlık kurumu vardır. Koray Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği Pendik diş hekimleri de hastalarına yüksek standartta çözümler sunmak adına İsviçre üretimi implantlar kullanır. Bahsedilen malzeme, uluslararası düzeyde niteliğini kanıtladığı için fiyatı diğerlerinden bir nebze daha yüksektir. 

Yerli İmplant Fiyatları 

Pendik’te diş klinikleri hem yabancı hem de yerli üretim implant malzemelerini tercih etmektedir. Çünkü vakanın özellikleri ve tedavinin hangi bölgeye uygulanacağı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Koray Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği Pendik’te diş hekimleri açısından en güvenilir kuruluşları başında gelir. Bu sayede siz de hekimizin tavsiyesine güvenebilir, yerli implantlardan bütçenize uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Diş Köprü Fiyatları 

İstanbul Pendik çene cerrahisi branşında ileri teknoloji kullanan kliniklerin toplantığı bir bölgedir. Estetik ve sağlıklı dişler için hekimlerin önerdiği uygulamalardan biri ise diş köprü tedavisidir. Söz konusu uygulama, nitelikli implant kullanıldığında beklenenden çok daha etkili sonuçlar verir. Diş köprü fiyatları, eksik diş sayısına ve tedavi alanına göre değişebilir. SGK implant fiyatları 2023 listesi için detaylı arama yapmanızı ve ona göre randevu almanızı öneririz. 

Straumann İmplant Fiyatları

Anadolu Yakasında Avrupa standartlarında hizmet veren bir diş ve ağız sağlığı kliniği arıyorsanız Pendik diş doktoru kadrosunun en geniş olduğu kuruluş Koray Polikliniktir. Kliniğimiz İsviçre markası olan Straumann implantları tercih edip yüksek standartlarda diş tedavisi uygulamaktadır. Türkiye’de pek çok hekimin ilk tercih olan bu implant markası, uzun ömürlü kullanım güvencesi sunduğundan fiyatları diğer markalara göre yüksek olabilir.

Osstem İmplant Fiyatı 

Güney Kore ve Amerika’da üretimi yapılan Osstem implant, Pendik ortodonti hekimlerinin hastalarına önerdiği markalardandır. Söz konusu implant markası, iyi bakıldığında ortalama 30 yıl kadar sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bahsedilen implantın fiyatları yaklaşık 4500 ile 9500 arasında değişmektedir. 

Tek Diş İmplant Fiyatları 2023

İmplant diş tedavisi yaptırmak istiyorsanız önce detaylı bir muayene olmanız gerekmektedir. Hekimiz uygun gördüğü takdirde implant uygulaması gerçekleşebilir. Ancak 2023 tek diş implant fiyatları hakkında net bir bilgi almak için doktorunuza danışmanız önerilir. Genellikle tek diş için verilen implant fiyat aralığı 3500 ile 12500 arasında seyretmektedir. 

Pendik İmplant  

Koray Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Pendik implant kategorisinde hastaların en sık tercih ettiği sağlık kuruluşlarındandır. Üstelik polikliniğimiz yalnızca yetişkinlerin değil, çocukların ağız sağlığı problemlerine de modern çözümler üretir. İstanbul Pendik çocuk diş cerrahisi branşında deneyimli hekim kadrosu, Koray Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde minik hastaların süt dişlerini tedavi ederek gelecekteki sorunların önüne geçmektedir. 

Diş İmplant Fiyatları

Koray Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği, yetişkin ve çocuk hastalara farklı implant uygulamaları yapmaktadır. Bu bakımdan diş implant fiyatları yetişkin hastalarda daha yüksek bir yelpazede seyredebilir. Pendik diş beyazlatma kategorisinde de Avrupa standartlarında hizmet sunan hekimlerimiz, gülüş estetiği alanında Türkiye’nin bilinen isimleridir. Dünyadaki en başarılı ortodonti hekimlerinin tercih ettiği implantları kullanan doktorlarımız, sizlere estetik ve yıllarca kalitesini koruyan implant uygulaması sunar. Diş implant fiyatları ise genelde tedavi yapılacak alana, hastanın diş ve çene kemiği yapısına göre farklılık göstermektedir. 

Kemik Tozu İmplant Fiyatları

Üst çene ve arka azı bölgesine uygulanacak implant tedavilerinde kemik tozu implant seçimi daha mantıklı olabilir. Tedavinin dokuya daha kolay uyum sağlaması adına tercih edilen kemik tozu implantın normal implantlardan çok fazla fiyat farkı bulunmamaktadır. 

En İyi İmplant Markaları 

Dünyada en yaygın implant markaları İsviçre ve Alman üretimi olanlardır. Bunların başında eski bir Alman markası olan Ritter ve Türkiye’de çokça kullanılan İsviçre markası ITI Straumann gelir. Nobel Biocare, Omnitech, Osstem, Supra Active ise yaygın olarak kullanılan en iyi diğer implant markalarıdır. İletişim.

İmplant Fiyatları

Benzer Makaleler

Pendik Diş Hastanesi
Pendik Diş Hastanesi

Pendik diş hastanesi diş tedavilerinizde implant, ortodonti, diş çekimi gibi hızlı ve etkili çözümler üretir.

Diş Sağlığının Önemi
Diş Sağlığının Önemi

Ağız ve diş sağlığını korumak insanların beden sağlığı için epeyce büyük bir önem taşımaktadır. Yemek yemeyi sağlayan dişler epeyce büyük bir hayati önem taşımaktadır.

Diş Teli Tedavisi
Diş Teli Tedavisi

Hem görsel açıdan hem de sağlık sorunu sebebiyle diş teli tedavisi oldukça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Çoğunlukla bozuk diş yapısına sahip olan hastalara uygulanır.

Diş Ağrısı Nasıl Geçer?
Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Diş ağrısı, dişin üzerinde ya da çevresinde oluşan iltihaplanma ile birlikte gelişen rahatsızlığa verilen isimdir. İhmal edilmeden kontrollerden geçmesi gereken bir ağrı çeşididir.

Ortodonti Tedavisi Nedir?
Ortodonti Tedavisi Nedir?

Diş ve çene bozukluklarını düzeltmek amacıyla yapılan ortodontik tedavi, ilk olarak estetik amaçlarla yapılır. Diş ve çene bozuklukları dişlerin genellikle çirkin görünmesine neden olur.