• Türkçe
  • İngilizce
KURUMSAL
Koray Diş Klinik

Sağlık hizmetlerinde kalite ve hasta memnuniyeti, en güncel tedavilerin, son teknoloji ekipman ve malzemelerle tecrübeli, alanında uzman bir hekim kadrosu tarafından uygulanmasıyla sağlanabilir. İstanbul’un Pendik ilçesinin merkezinde yer alan Koray Diş Kliniği, 11 yıllık tecrübesi ve diş hekimliğinin tüm branşlarda alanlarında uzman hekim kadrosu ile hastalarının tüm ihtiyaçlarına sağlıklı ve kalıcı çözümleri doğru malzeme ve tekniklerle en kısa zamanda üreterek büyümektedir.

  • Sağlıkta Kalite
  • Deneyimli Kadro
  • Güvenli Tedavi
  • Hızlı Sonuç
  • Modern ve Yenilikçi
  • Teknolojik Altyapı
0546 840 96 39
 
100
%

HASTA MEMNUNİYETİ

 
7

UZMAN HEKİM

  
11

Hakkımızda

6 ayrı üniteden oluşan kliniğimizde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Periodontoloji (Diş eti Hastalıkları Tedavisi), Protetik Diş Tedavisi, Endodonti (Kök Kanal Tedavisi), Ortodonti (Tel Tedavisi), Restoratif Diş Tedavisi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) ve Oral Diagnoz alanlarında hizmet verilmektedir. Uluslararası otoritelerce belirlenmiş hijyen standartları katı bir şekilde uygulanıp etkinlikleri düzenli test edilerek hastalarımızın güvenliği en üst seviyede garanti altına alınmaktadır.

Hastalarımızın talep etmeleri halinde tedavileri hekim kadromuz tarafından anlaşmalı hastanelerimizde genel anestezi altında yapılmaktadır. Diş ağrısı, güncel Endodontik tedavi işlemleri ile artık kabus olmaktan çıktı. Son sistem nikel-titanyum kanal aletleri ile dakikalar içerisinde diş ağrısına sebep olan etmenleri ortadan kaldırılarak dişlerin uzun yıllar daha hizmet vermesini garanti altına alıyoruz.

Misyonumuz

Hastalarımızın hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, onların hayallerindeki gülümsemeyi olağanüstü tedavi ile gerçekleştirmek.


Vizyonumuz

Avrupa’da fonksiyonel ve en kaliteli kozmetik diş tedavi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Koray Diş Klinik Pendik 01
Koray Diş Klinik Pendik 02
Eksik dişlerin yerine konması için artık sağlıklı dişlerden destek alınmasına ihtiyacımız yok!

Modern implant cerrahisi uygulamaları ile ağrısız ve uygun vakalarda kesi yapılmadan implantları yerleştirmek mümkün. Hazırladığımız tomografi destekli üç boyutlu yönlendirme rehberleri ile implantı istediğimiz yere tek hamlede dakikalar içerisinde yerleştiriyoruz. Kemik dokunun miktarını artırmak için uyguladığımız teknikler ile implant tedavisini imkansız olmaktan çıkarıyor. Sağlıklı bir gülüşün anahtarı, estetiği ve fonksiyonu bir araya getiren protetik uygulamalardır.

Doğal görünüm sağlayan ışık geçirgenliği yüksek E-max, Empress gibi güçlendirilmiş seramik sistemler ve zirkonyum destekli porselenler ile istediğiniz form ve renkte bir gülüşü hastalarımızla birlikte tasarlıyoruz. Dişlerin sadece ön yüzlerine işlem yaparak uyguladığımız lamina porselenler ile gülüş tasarımını mevcut diş dokusunu koruyarak gerçekleştiriyoruz.

Restoratif diş tedavisi uzmanımız tarafından uygulanan estetik kompozit malzemelerin kullanıldığı minimal invaziv diş hekimliği uygulamaları, ufak estetik dokunuşlarla dişlerdeki şekil bozukluklarının düzeltilmesini, diş aralarındaki boşlukların kapatılmasını sağlayarak hızlı ve kalıcı çözümler üretiyor.

Pendik Diş Klinik
Koray Diş Klinik Pendik 05
Koray Diş Klinik Pendik 06

Şeffaf plaklar ve diş renginde tel ve braketlerin kullanımı ile görüntünüzden ödün vermeden Ortodontik tedavinizi tamamlıyoruz. Rutin kontrollerle çocukluk döneminde tespit edilen çapraşıklıkları, takılıp çıkarılabilen apareylerle tedavi edip,gelecekte meydana gelebilecek daha ileri bozukluklar için önlem alıyoruz. Süt dişlerinin sağlığı, gelecek daimi dişlerin sağlığı için temel teşkil etmektedir.

Çocukluk döneminde fissür örtücüler, lokal flor uygulamaları gibi çürükten koruyucu tedavilerin yanı sıra, süt dişlerinin erken çekilmesi gereken durumlarda diş dizisinin bozulmaması için sabit ve takılıp çıkarılabilen yer tutucular ile gelişebilecek çapraşıklıkları önlüyoruz. Çocuklarda diş hekimi korkusunun oluşmaması için uygun atmosferi sağlayarak sağlıklı iletişim teknikleriyle ağız hijyen alışkanlıklarının temelini atıyoruz. Diş çevresindeki kemik ve dişeti dokusunun sağlığı, en az dişlerin sağlığı kadar önem arz etmektedir.

Görünürde son derece sağlıklı olan dişlerin, ağrısız şekilde ilerleyen ve agresif seyir gösterebilen dişeti rahatsızlıkları sonucu çekimleri gerekebilmektedir. Flep cerrahisi, subgingival küretaj, kemik ve dişeti greft cerrahileri ile kaybolan diş çevresi kemik ve dişeti dokuları tedavi edilerek mevcut dişlerin sağlığı kontrol altına alınmaktadır. Periodontal tedavi gereksinimin olup olmadığının tespitinde düzenli kontrol son derece önemlidir.

GÜLÜŞÜNÜZ VE AĞIZ SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ