• Türkçe
  • İngilizce

Pendik Diş Hastanesi

Pendik Diş Hastanesi

Pendik Diş Hastanesi

Pendik diş hastanesi ağız ve diş tedavilerinde ihtiyaç duyulan yeni nesil araç-gereçleri ve güncel teknolojileri ile Pendik, Kaynarca, Tuzla, Gebze ve Kartal gibi bölgelerde klinik hizmeti vermeye devam ediyor. Alanında deneyim sahibi birçok uzman hekimimizden alacağınız tedaviler, sonraki dönemde bir daha acil bir diş ağrısı problemi ya da diş sorunu yaşamamanızı sağlayacaktır.

Pendik Diş Kliniğimizdeki Tedaviler

Pendik diş hastanesi olarak yıllardır sunduğumuz sağlık hizmetleri sayesinde hastalar çözülmeyecek gibi duran birçok sorundan kurtulmuştur. Kliniğimizin gelişmiş imkânlarından da yararlanarak diş ve diş eti, ağız ve çene cerrahisine ilişkin birçok farklı alanda en uygun tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Herhangi bir ağız ve diş sağlığı sorunu için kliniğime gelerek şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

  • İmplant Tedavisi
  • Gülüş Tasarımı Estetiği
  • Periodontoloji
  • Ortodonti
  • Diş Protezleri Tedavisi
  • Zirkonyum Kaplama
  • Çene Diş Cerrahisi vb.

Pendikʼte bulunan diş kliniğimizden randevu almak için www.koraydisklinik.com/randevu/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0549 336 30 30 numaralı telefondan da randevu talebinde bulunabilirsiniz.


Benzer Makaleler

Diş Sağlığının Önemi
Diş Sağlığının Önemi

Ağız ve diş sağlığını korumak insanların beden sağlığı için epeyce büyük bir önem taşımaktadır. Yemek yemeyi sağlayan dişler epeyce büyük bir hayati önem taşımaktadır.

Diş Teli Tedavisi
Diş Teli Tedavisi

Hem görsel açıdan hem de sağlık sorunu sebebiyle diş teli tedavisi oldukça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Çoğunlukla bozuk diş yapısına sahip olan hastalara uygulanır.

Diş Ağrısı Nasıl Geçer?
Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Diş ağrısı, dişin üzerinde ya da çevresinde oluşan iltihaplanma ile birlikte gelişen rahatsızlığa verilen isimdir. İhmal edilmeden kontrollerden geçmesi gereken bir ağrı çeşididir.

Ortodonti Tedavisi Nedir?
Ortodonti Tedavisi Nedir?

Diş ve çene bozukluklarını düzeltmek amacıyla yapılan ortodontik tedavi, ilk olarak estetik amaçlarla yapılır. Diş ve çene bozuklukları dişlerin genellikle çirkin görünmesine neden olur.

Kanal Tedavisi Nedir?
Kanal Tedavisi Nedir?

Kanal tedavisi olarak bildiğimiz endodonti tedavisi, enfekte olmuş veya çürümüş dişlere çözüm olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir.