• Türkçe
  • İngilizce

Tuzla İmplant Tedavisi

Tuzla İmplant Tedavisi

Tuzla bölgesinde implant tedavisi olmak isteyenler için implant kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kısa bir süreliğine geçerli olup en uygun fiyatlarla implant hizmeti alabilirsiniz. Tuzla implant tedavisinde, Koray Diş Kliniği olarak sizlere sorunsuz bir tedavi sunuyoruz. Bir çok implant markaları arasından size en uygun ve sorunsuz implantı seçip tedavinize başlıyoruz.

İmplant Nedir?

İmplant, çene kemiğine yerleştirilmek üzere titanyumdan üretilen vidadır. Bu vidaların üzerine protez dişler yerleştirilir. Çene kemiğine yerleştirildiği için insan sağlığına zarar vermeyen maddeden üretilmiştir. Tedavi sırasında ve sonrasında çevresinde bulunan diğer dişlere zarar verilmez. Yerleştirilen implant, artık sizin yapay diş kökünüzdür ve yerleştirilen protez dişler ile günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

İmplant Yaptırmanın Faydaları

En önemli avantajı sağlıklı bir diş yapısına sahip olacaksınız. Yapılacak olan tedavinin başarı oranı çok yüksektir. Bu yüzden özellikle yemek yemek konusunda problem çeken kişiler için sağlıklı dişler oldukça önemlidir. Yediğimiz yiyecekleri doğru ve güzel çiğnemek sindirim sistemimizi de rahatlatacaktır. Azı dişi olmayan kişiler sürekli tek tarafla yemek yediği zaman çene kaybı yaşanabilmektedir. Çene kemiğinin sağlıklı kalmasını sağlayarak, kayma gibi sorunların önüne geçer. Doğal bir diş yapısı olacağı için kendinize güveniniz artacaktır.

Tuzla’da implant yaptırmak isteyenler için süreç şu şekilde işliyor:

  • Hastaların en kısa zamanda eski sağlıklarına kavuşarak, çiğneme, konuşma ve günlük yaşantısına geri dönmesi hedeflenmektedir.
  • Detaylı muayene yapılarak, hastanın beklentisi göz önünde bulundurulup planlama yapılır.
  • Operasyon aşamasından önce hasta detaylı olarak bilgilendirilir.
  • İmplant çene kemiğine yerleştirilir ve protez diş uygulanır.
  • Operasyon sonrasında iyileşme sürecin takip edilir.

Tuzla İmplant Fiyatları

Koray Diş Kliniği olarak Tuzla implant kampanyamızdan yararlanarak en uygun fiyatlarla tedavi hizmeti alabilirsiniz. Bütçenize ve size özel en uygun implant markasını kararlaştırdıktan sonra tedaviye başlanır. Uygun ödeme kolaylığı ile bütçenizi sarsmadan implant hizmeti alabilirsiniz.

İmplant hizmeti almak isteyen ve kampanyamızdan faydalanmak isteyenler:

0549 336 30 30 no’lu telefon veya Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Tuzla İmplant Tedavisi

Benzer Makaleler

Pendik Diş Hastanesi
Pendik Diş Hastanesi

Pendik diş hastanesi diş tedavilerinizde implant, ortodonti, diş çekimi gibi hızlı ve etkili çözümler üretir.

Diş Sağlığının Önemi
Diş Sağlığının Önemi

Ağız ve diş sağlığını korumak insanların beden sağlığı için epeyce büyük bir önem taşımaktadır. Yemek yemeyi sağlayan dişler epeyce büyük bir hayati önem taşımaktadır.

Diş Teli Tedavisi
Diş Teli Tedavisi

Hem görsel açıdan hem de sağlık sorunu sebebiyle diş teli tedavisi oldukça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Çoğunlukla bozuk diş yapısına sahip olan hastalara uygulanır.

Diş Ağrısı Nasıl Geçer?
Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Diş ağrısı, dişin üzerinde ya da çevresinde oluşan iltihaplanma ile birlikte gelişen rahatsızlığa verilen isimdir. İhmal edilmeden kontrollerden geçmesi gereken bir ağrı çeşididir.

Ortodonti Tedavisi Nedir?
Ortodonti Tedavisi Nedir?

Diş ve çene bozukluklarını düzeltmek amacıyla yapılan ortodontik tedavi, ilk olarak estetik amaçlarla yapılır. Diş ve çene bozuklukları dişlerin genellikle çirkin görünmesine neden olur.